Naar content

Ontdek Maris en Open dagen

Komend schooljaar maak je de overstap naar de middelbare school. Dat is spannend, maar óók leuk! 

Onze school heeft maar liefst 6 locaties en biedt alle niveaus aan (behalve praktijkonderwijs). 

Hieronder zie je de agenda met de activiteiten van alle locaties!

Bohemen

5 februari 2026 t/m 27 maart 2026
Rondleidingen vinden plaats tussen 5 februari en 27 maart.

Ontdek Maris Houtrust

29 oktober 2025 | 13:00 - 15:00

Zit jij in groep 8 en kom je graag wat lesjes volgen? Meld je dan nu aan!

Op deze middag worden er lesjes gegeven voor leerlingen die nu in groep 8 zitten om kennis te maken met en sfeer te proeven op locatie Houtrust

Ben jij benieuwd naar onze locatie? Meld je dan aan in via onderstaande link!

meld je hier aan

Op de open dag kun je al jouw vragen stellen. Het is handig om alvast een lijstje met vragen te maken. Je kunt vragen naar de ervaring van leerlingen. Hoe was hun eerste dag? Vonden zij het spannend? Hoe hebben ze vrienden gemaakt? Je kunt ook vragen stellen over de opleidingen. Elke locatie heeft andere richtingen, dus welke spreekt jou aan?

Videotour van de locaties

Hieronder zie je een filmpje van onze verschillende scholen, de één groot, de andere wat kleiner, soms vlak bij jou in de buurt of juist wat verder weg, maar wel goed bereikbaar. Iedere school is anders. Vergelijk ze anders even en kijk bij de locaties. Het is natuurlijk onmogelijk om alles te laten zien, dáárvoor moet je langskomen!