21 september 2022
Bezoek onze Open Dagen in het nieuwe jaar!

Wij zijn ontzettend blij dat we zo vroeg in het jaar onze deuren mogen openen voor groep 7 en 8 leerlingen en ouders!

Kom kennis maken!
Wij organiseren vanaf 12 oktober tot 4 november 2022 verschillende activiteiten en evenementen bij ons op school! U bent van harte uitgenodigd om tijdens dit moment langs te komen en kennis te maken met onze school, leerlingen en docenten. 

Open Dagen
Tijdens de open dagen kunt u vrij binnenlopen en hoeft u verder geen afspraak voor te maken.

Rondleidingen & proeflessen
Wil jij ervaren hoe het is om op de middelbare school te zitten? Kom een middag een proefles volgen of ontvang een rondleiding op onze school. Tegelijkertijd bestaat er voor ouders de mogelijkheid om kennis te maken onder het genot van een kop koffie of thee met enkele docenten, de teamleider en onze zorgcoördinator.
Kijk snel voor een plekje op één van onze locaties. Meld je hier aan! 

Evenementenkalender 2022-2023

Delen met

Facebook
LinkedIn
WhatsApp

Andere berichten