7 september 2022
Feestelijke opening Maris Waldorf

De eerste vrijeschoolstroom op vmbo basis- en kader niveau in Den Haag is een feit! Met een feestelijke bijeenkomst werd de opening van Maris Waldorf op maandag 5 september gevierd met leerlingen en ouders.

In samenwerking met De Vrije School Den Haag is Maris Waldorf ontstaan. Hierdoor wordt de grote vraag van ouders naar vrijeschoolonderwijs op vmbo-niveau beantwoord en hoeven leerlingen niet meer uit te wijken naar andere steden.

Met creatieve activiteiten en een muzikaal intermezzo vierden de leerlingen van Maris Waldorf het openingsfeest. Zij gaven ouders en bezoekers een rondleiding door de school en knipten het lint door!

 

‘Wij zijn ontzettend trots op het resultaat en zullen verder bouwen naar een nog mooier onderwijs voor onze leerlingen.’
Danielle Duijmelinck – Teamleider Maris College Waldorf.

Delen met

Facebook
LinkedIn
WhatsApp

Andere berichten