15 januari 2022
Eerste editie van onze schoolkrant

Dit schooljaar zijn eerstejaars leerlingen op Maris Kijkduin gestart met het maken van een schoolkrant. Het schoolkrant project helpt onze leerlingen om meer kennis over de school te krijgen. Zo “moeten” ze bijvoorbeeld een leerling van de 3e of 4e klas interviewen of een docent die lesgeeft aan de bovenbouw.

Maar uiteraard mogen de leerlingen ook hun eigen inbreng in de schoolkrant plaatsen en kunnen ze hierdoor ook werken aan hun creativiteit. En natuurlijk is het maken van een schoolkrant ook een stukje bezig zijn met het vak Nederlands. Extra aandacht voor taal, rekenen en executieve functies is dan ook een belangrijk onderdeel van onze school.

Zoals in deze 1e editie van de schoolkrant is te zien komen er mooie dingen naar voren!
Het idee is om de schoolkrant 4x per jaar uit te laten komen.

Delen met

Facebook
LinkedIn
WhatsApp

Andere berichten