8 oktober 2021
Een inspirerend Maris Congres

Op donderdag 8 oktober vond het Maris Congres plaats op onze locatie Belgisch Park. Een middag voor al onze medewerkers om met elkaar van gedachten te wisselen over ‘goed werkgeverschap’. De missie van het Maris College ‘wij verbinden ons aan jouw toekomst’ geldt namelijk niet alleen voor onze leerlingen, maar zeker ook voor onze 300 medewerkers.

Onder leiding van onderzoeksbureau Berenschot zijn we met elkaar in gesprek gegaan over 4 thema’s die we belangrijk vinden binnen onze school.┬áVan ruimte voor ontwikkeling, inzet van communicatie, brede inzetbaarheid binnen de school, tot ondersteuning om je werk goed te kunnen uitvoeren; we hebben van elkaar geleerd en elkaar ge├»nspireerd! Zo blijven we samen in beweging voor kansrijk onderwijs.

Delen met

Facebook
LinkedIn
WhatsApp

Andere berichten